Kurumsal Çözümlerimiziı İnceleyin
Bireysel Çözümlerimiz İçin
Arrow

DATAHOUSE BİLİŞİM AKADEMİSİ

Datahouse Bilişim Akademisi eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile kurulmustur. Datahouse, profesyonel kadrosuyla hem kurumsal hem de bireysel eğitimler düzenlemekte ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Vizyonu, hızla gelişen bilgi teknolojileri sektöründe sürekli artan uzman açığını kapatarak Türkiye’nin bir numaralı bilgi kaynağı olmaktır. Datahouse, Bilgi teknolojileri sektöründe Bireysel ve Kurumsal eğitimler vermektedir.

Kurumsal Gelişim Eğitimleri;
Firmaların ihtiyaçları analiz edilerek oluşturulan eğitim programıyla, konusunda uzman ve sertifikali eğitmenlerin verdiği eğitimler, kurumların is süreçlerini hızlandırmak; maliyetlerin azaltılması ve rekabet gücünün arttırılmasını sağlamaktadır.

Bireysel Gelişim Eğitimleri;
Datahouse Bilişim Akademisi, Microsoft Certified Systems Expert, Microsoft Certified Solution Developer, Microsoft Certified Trainer sertifikalarına sahip eğitmenleriyle bireylerin dünya çapında uzmanlar olmasını sağlayarak kariyer gelişimlerine büyük destek olmaktadır.

Uzmanlık Eğitimleri;
Meslek olarak Bilişim Sektöründe yer almak isteyen kişilerin katılımına açık olan bu eğitimlerin amacı, bilgisayarı temel seviyede kullanan kişileri uluslararası standartlarda uzman seviyesine ulaştırmaktadır.
Bünyesinde T.C. M.E.B Özel 2002 Bilgisayar Kursunu da barındıran DataHouse, M.E.B onaylı sertifika da verebilmektedir.

Eğitimlerinde salt teorik bilgiler değil, gerçek hayattan edinilmiş deneyimler de kullanan Datahouse kaliteli eğitim anlayışını benimseyerek yoluna devam etmektedir.

 Prometric Sınav Merkezi olan Datahouse,

  • Sertifikasyon Eğitimleri
  • Uygulama geliştirme programları eğitimleri
  • Database geliştirme programları eğitimleri
  • Meslek edindirme eğitimleri
  • Office Programları eğitimleri

 

Konularında düzenli olarak eğitimler vermekte ve serifikasyon sınavlarını bünyesinde gerçekleştirebilmektedir.