Kurumsal Çözümlerimiziı İnceleyin
Bireysel Çözümlerimiz İçin
Arrow

WEB TASARIM UZMANLIĞI


WEB TASARIM UZMANLIĞI EĞİTİMİ
Artık dünya çok fazla şeyi internet aracılığı ile yapıyor. Türkiye’de bu sisteme hızla kendini entegre etmekte. Tüm devlet ve özel kurumlar istedikleri her türlü bilgiyi, belgeyi internet aracılığı ile paylaşıyor. Bütün bunlar web sayfaları ile yapılıyor. ıçerik olarak iyi tasarlanmış sayfalar her zaman hedeflenen sonuca ulaşmakta. Bu şekilde tanıtım yapan şirketler milyonlarca kişiye ulaşıyorlar. Teknik altyapısı güçlü, görsel bütünlüğe sahip tasarımlar üreterek hızla gelişen bir sektörde kariyer yapmak, düşündüklerini somutlaştırmak ve yaratmanın keyfine varmak isteyenler için eğitimimiz en doğru seçim olacaktır.

Ders Süresi :200 saat
Kontenjan :16
Baslangıç Tarihi :01.09.2018


Sınavlar ve Sertifikalar

 

Web Tasarımı Eğitimleri’ne katılan ve %80 devamlılık oranı ile tamamlayan tüm katılımcılara AdobePhotoshop, Dreamweaver ve Flash Katılım Sertifikaları verilmektedir.

DataHouse aynı zamanda Pearson Vue ve Merkezi olarak arzu eden katılımcılara eğitimleri sonunda bu uluslararası unvanı alabilmeleri için gerekli sınav ortamını sağlar.

 

Web Tasarımı Mezunları Hangi Alanlarda Çalışabilirler? 

  • Şirketlerin Bilgi İşlem Departmanlarında Web tabanlı programcılık , E- Ticaret uzmanı, Web Tasarımcısı
  • Reklam ajansları veya grafik stüdyolarının web tasarım departmanlarında çalışabilirler ve grafik tasarım işlemi yapabilirler.
  • Reklam ajanslarında grafik tasarımı konusunda çalışabilirler.
  • Orta veya büyük ölçekli bir şirketin Bilgi İşlem departmanında web sitesi tasarımı ve güncellemesi görevinde çalışabilirler.
  • Freelance (dışarıdan ücret karşılığı) olarak şirketlerin web sayfalarını tasarlayabilirler.
  • Matbaa ve fotoğrafçılık sektöründe iş olanakları bulabilirler.
  • Katalog, broŞür vs tasarımları gereksinimi duyan sektörlerdeki (tekstil, ilaç, vs) şirketlerde çalışabilirler.